new_pl - Sales Kit

Vai ai contenuti
Aktualności
Co nowego w wersji 14?


Zdziwisz się! 14. wersję WebSite X5 wyposażono w mnóstwo nowych funkcji: wsłuchaliśmy się w opinie i sugestie użytkowników i zastosowaliśmy się do nich projektując nowe funkcje.

Oto najważniejsze zmiany:
Wygoda użytkowania
Program jest teraz jeszcze bardziej intuicyjny i jeszcze łatwiejszy w użytkowaniu
5 Kroków
Proces podzielony na 5 kroków jest jeszcze bardziej intuicyjny. Można teraz, na przykład, wybrać wzorzec jeszcze przed rozpoczęciem samego projektu, zatem bez konieczności zmiany wzorca proponowanego domyślnie. Jak dobry początek, to wszystko dalej jest proste.
Pole wyboru wielokrotnego
Edytor wzorca jest teraz wyposażony w wybór wielokrotny, magnetyczną tabelę układu strony oraz polecenia wstawiania i wyrównywania obiektów. Są to narzędzia niezbędne do projektowania profesjonalnych nagłówków i stopek. Od tej pory zarządzanie różnymi widokami ekranów będzie jeszcze łatwiejsze.
Zarządzanie kopiami zapasowymi
Twoja praca jest bezcenna, zatem nie ryzykuj utraty jej efektów. Stosowne powiadomienia będą przypominać Ci, że nadszedł czas na wykonanie kopii zapasowej, możesz też ustawić automatyczne usuwanie starych kopii, co znacznie ułatwia i upraszcza ochronę bezpieczeństwa Twojej pracy.
Grafika
Szata graficzna powinna być atrakcyjna, nadążać za duchem czasu i odzwierciedlać osobowość twórcy.
Obiekt menu
Jedną z najważniejszych nowinek wersji 14. programu jest menu nawigacyjne, które stało się obiektem i jako takie może być wstawiane zarówno we wzorcu, jak i na stronach. Lista linków do stron w menu jest nadal generowana automatycznie zgodnie z mapą witryny, ale teraz menu daje więcej możliwości:
 • Możesz umieścić menu w dowolnie wybranym miejscu. Struktura wzorca została uproszczona i możesz wypróbować nowe rozwiązania.
 • Możesz dobrać styl menu do różnych widoków responsywnych.
 • Możesz zmodyfikować grafikę przypiętego paska menu (takiego, który pozostaje widoczny podczas przewijania strony).
Ponad to, wykorzystując nowe style i efekty pod wskaźnikiem myszy, możesz nadać menu dowolny wygląd. Taka możliwość z pewnością przypadnie Ci do gustu.
Wzorce domyślne
Zacznij budowanie nowego projektu od wzorca, który najlepiej obrazuje Ciebie i zaprezentuje ideę lub Twój biznes. Nowa galeria domyślnych wzorców została odświeżona, a ponad 200 wzorców zostało zastąpionych nowymi. Nowe wzorce należą do nurtu najnowszych trendów i gwarantują najwyższą jakość witryny.
Okno pokazu
Okno pokazu otwierane jest przez link w celu zaprezentowania powiększonej wersji obrazu, filmu lub pokazu slajdów. Nasze okno pokazu ma teraz nową grafikę oraz funkcję zbliżenia. Natomiast pozostałe funkcje, takie jak pełny ekran, efekty przejścia oraz miniatury dostępne są wszędzie, gdzie można użyć okna pokazu. Okno pokazu wykorzystuje się do wyświetlania powiększenia zdjęć i jest niezastąpione w sklepie internetowym!
Paralaksa i banery
Poziome banery pełnej szerokości przeglądarki oraz efekt paralaksy są dziś powszechne w najpopularniejszych witrynach. Wypróbuj efekt paralaksy, wstawiając filmy, pokazy slajdów, mapy i banery wraz z kolorowym tłem lub obrazem. Uzupełnij to efektem nakładania, a uzyskasz dynamiczną stronę, która przyciągnie uwagę odbiorcy.
Styl formularzy e-mail
Formularze e-mail są ważną składową witryny. Muszą być z jednej strony atrakcyjne, ale przy tym funkcjonalne i wygodne, by zachęcić gościa witryny do kontaktu. Wraz z nowymi opcjami graficznymi dajemy Ci większy wpływ na wygląd pól i przycisków, by formularze dobrze pasowały do stylu witryny.
Czcionki sieciowe
Czytelność i wywołane pierwsze wrażenie w dużej mierze zależą do doboru czcionki, dlatego warto wybrać ją starannie. Czcionki sieciowe są dołączane bezpośrednio do projektu, dlatego możesz zastosować w swojej witrynie najlepsze czcionki Google bez opuszczania programu.
... a do tego jeszcze

Nakładka reklamowa: Nakładka z reklamą dopasowuje się do wielkości okna przeglądarki, przesłaniając je całkowicie. Treść strony jest stopniowo odsłaniana w miarę przewijania strony w dół. Wypróbuj ją na stronie głównej witryny. Przy odpowiednio dobranym obrazku, przyciągniesz uwagę każdego gościa.
Zarządzanie odstępami między wierszami w edytorze tekstu: Dzięki nowemu narzędziu do ustawiania odstępów między wierszami możesz dodać odstęp przed i po akapicie albo dodać linię rozdzielającą. Edytor tekstu został uzupełniony i pozwala teraz lepiej uporządkować stronę i poprawić jej czytelność.
Opcje graficzne oraz nowy przycisk Akceptuję dla komunikatów o ciasteczkach: Szczegóły są ważne. Styl graficzny komunikatu informującego o wykorzystaniu ciasteczek powinien przystawać do stylu całej witryny.
Czcionka domyślna: możesz zastosować czcionkę domyślną do wszystkich rodzajów tekstu. Jeśli zmodyfikujesz styl, zmiana czcionki zostanie automatycznie zastosowana we wszystkich tekstach z tą czcionką. Łatwiejsza i szybsza stała się tym samym modyfikacja wzorca.
Rozszerzenie nagłówka i stopki na całą szerokość okna przeglądarki: Dodatkowa opcja przydatna przy budowaniu nowoczesnych, atrakcyjnych witryn.
Wyświetlanie obiektu Tytuł na małych ekranach urządzeń mobilnych: W witrynach responsywnych należy mądrze wykorzystać skąpą przestrzeń. Zastanów się, czy tytuł zmniejszyć, czy podzielić na kilka wierszy.
Wstawianie linków w opisie obiektów: Sprytny sposób na przeobrażenie prostego opisu w użyteczną informację z odnośnikami.
Biblioteki grafik: Wypróbuj w edytorze grafiki nowe maski i ramki oraz nowe style obiektu Galeria. Powinny znacznie przyspieszyć Twoją pracę.
Funkcje
Niech Twój sklep działa sprawnie, a blog oczarowuje.
Sklep internetowy
Sklepy internetowe rosną w siłę. Coraz więcej osób kupuje przez Internetowy, a to oznacza wzrost zysków. Popracuj nad wyglądem swojego sklepu. Zwróć uwagę na szczegóły. Usuń to, co zawadza, a usprawnij proces. Dzięki nowo dodanym funkcjom będziesz mieć nad wszystkim pełną kontrolę.
 • Zarządzanie klientami i ich rejestracją: Pozwól swoim klientom rejestrować się i tworzyć konta podczas ich pierwszych zakupów. Kiedy znów zechcą coś kupić, będą się mogli zalogować bez konieczności powtarzania danych dostawy.
 • Nowy obiekt listy zamówienia: Teraz klientom, którzy zarejestrowali się w Twoim sklepie, możesz udostępnić strefę klienta, gdzie znajdą listę swoich zamówień i informacje o stanie realizacji.
 • Nowa grafika dla obiektu Katalog produktów: Katalog można teraz utworzyć kilkoma kliknięciami na liście oferowanych produktów. A nowe opcje graficzne pozwolą opracować jeszcze atrakcyjniejsze karty produktów. Zaprezentowanie swoich produktów z najlepszej strony jest pierwszym krokiem do zwiększenia sprzedaży.
 • Eksport danych klienta: Jednym kliknięciem wyeksportujesz listę klientów zarejestrowanych w witrynie do postaci pliku CSV. To znacznie ułatwi organizację kampanii reklamowej i wysyłanie wiadomości do klientów.
Blog
Prowadzenie blogu jest doskonałym sposobem na zaznaczenie swojej obecności i opowiedzenie o tym, co robisz. To też świetny pomysł na lepszą lokatę w rankingach wyszukiwarek internetowych. Google docenia nowe treści i wysoką jakość. Jeśli jeszcze nie prowadzisz swojego blogu, zacznij od zaraz. To łatwe, a daje wiele radości.
 • Nowy wygląd i rozplanowanie: Jeśli marzy Ci się założenie nowego blogu albo e-magazynu na kilku kartach strony głównej, teraz możesz to zrobić. Zmieniliśmy organizację okna wstawiania postów na blogu i dodaliśmy mnóstwo nowych opcji graficznych:
   • Strona główna: Jest to pierwsza strona blogu, gdzie wyświetlane są najnowsze posty. Teraz możesz decydować o tym, jak ma ona wyglądać. Każdy post ma okładkę i kartę prezentacji. Możesz określić wielkość, położenie i układ strony.
   • Strona artykułu: Masz jeszcze więcej możliwości dostosowania strony wyświetlającej cały post, a pasek boczny może się przewijać tak, że zawsze pozostaje na widoku.
   • Ważne artykuły: Istnieje możliwość wybrania, czy ważne posty wyświetlać na kartach, czy w pokazie slajdów.
 • Zarządzanie komentarzami: Teraz do zarządzania komentarzami na blogu lub w księdze gości można wykorzystać Facebook lub Disqus także w edycji Evolution!
Torna ai contenuti